Ons team

ONS TEAM

De Vestingen bestaat uit 15 psychologen en is opgesplitst in een kinderteam en een volwassenenteam

Volwassenenteam

Ilse Hostyn

Klinisch psycholoog Gedragstherapeut 

Programmacoördinator ABA Ieper

Bestuurslid PsyWest

Coördinator De Vestingen

Middelenproblemen

CVS en fibromyalgie

Chronische pijn

Slaapproblemen




ilse.hostyn@devestingen.be

057/215 316

0473/53 74 05

Erkenningsnr: 762105469

Visumnr: 283228


Hilde Deroo

Klinisch psycholoog

Kand. EMDR practioner



Angst-en dwangklachten

Stress gerelateerde klachten

Traumatische ervaringen

Stemmingstoornissen

Rouw en verlieservaringen




hilde.deroo@devestingen.be

057/215316


Erkenningsnr: 742110083

Visumnr: 284867


Karine Depuydt

Klinisch psycholoog

Emotion Focused Therapy

Existentiële psychotherapie


Rouw, verlieservaringen

Begeleiding in levensfasen

Zingevingsvragen

Identiteitsmoeilijkheden


karine.depuydt@devestingen.be

057/215316

0499/182119

Erkenningsnr: 692111192

Visumr: 291992

Bart Vandekerckhove

Klinisch psycholoog

Gedragstherapeut

kand./EMDR practioner

Psychotraumatoloog


Psychotrauma

Mindfullness,stress,burn-out

Angst- en stemmingsklachten, Dwangklachten,middelenmisbruik

Diagnostiek autismespectrum, ADHD

Bariatrische screening

bart.vandekerckhove@devestingen.be

057/215316

0475/866535

Erkenningsnr: 741107934

Visumnr: 286229

Elien Carton

Klinisch psycholoog




Stemmingstoornissen

Angststoornissen

Stress, burn-out

Identiteitsmoeilijkheden

Sportpsychologische interventies





elien.carton@devestingen.be

057/215316


Erkenningsnr: 972127731

Visumnr: 315909

Francy De Smet

Klinisch psycholoog

Gedragstherapeut

Therapeut ABA Ieper


Stemmingsproblemen

Angstproblemen

Spanningsklachten

Afhankelijksproblemen

Verwerkingsproblemen: rouw,trauma,...


francy.desmet@devestingen.be

057/215316

0493/435498

Erkenningsnr: 722108567

Visumnr: 286211

Aagje Lefever

Klinisch psycholoog






Middelenproblemen

Angst- en stemmings problematiek

Relationele moeilijkheden




aagje.lefever@devestingen.be

057/215 316

0474/619952

Erkenningsnr: 972126798

Visumnr: 311372

Delphine Dedeyne

Klinisch psycholoog

Gedragstherapeut io.


Stemmingsstoornissen

Angststoornissen

Autisme

Individuele therapie bij relationele problemen

Identiteitsproblematiek,narcisme




delphine.dedeyne@devestingen.be

057/215 316

0498/45 45 77

Erkenningsnr: 942124582

Visumnr:284641


Kyra Olivier

Klinisch psycholoog

Gedragstherapeut i.o.



Bipolaire stoornissen

Angststoornissen

Relationele problemen

Persoonlijheidsproblemen



kyra.olivier@devestingen.be

057/215316

0498/655936

Erkenningsnr: 9228651

Visumnr: 261485

Stefaan Baert

Klinisch psycholoog

Psychoanalytisch therapeut

Lid van het vlaams forum voor Diagnostiek

Auteur (GGZ publicaties)



Angst- en stemmingsproblematiek

Burn-out, stress en werk gerelateerde problemen

Dwang

Emotionele problemen

(Complexe) echtscheiding en relatieproblemen

Identiteitsproblemen en innerlijke conflicten

Slaapproblemen

Uitstelgedrag

Psychosomatische klachten

Faalangst, onzekerheid en perfectionisme

Ondersteuning voor mensen die in hun naaste omgeving (werk/privé) worden geconfronteerd met iemand met een persoonlijkheidsstoornis


stefaan.baert@devestingen.be

057/215316

Erkenningsnr: 761137866

Visumnr: 319154


Kinderteam

Camille Cappelle

Klinisch psycholoog





Relationele bezorgdheden:

Individuele begeleiding,

Koppels en gezinnen.

Stress, uitputting, burn-out

Alcoholafhankelijkheid

Angst- en stemmingsklachten

Persoonlijke ontwikkeling:

Communicatie

Assertiviteit,

Levensfase en veranderingen






camille.cappelle@devestingen.be

057/215316

0477/837119

Erkenningsnr: 972139342

Visumnr: 404830



Joke Breyne

Klinisch psycholoog

Schoolpsycholoog




Diagnostiek

Emotionele problemen

Ontwikkelingsproblemen

Schoolse problemen

Sociale problemen

Vragen rond intelligentie

Ouderbegeleiding




joke.breyne@devestingen.be

057/215316

0475/720550

Erkenningsnr: 782126533

Visumnr: 307279


Gert Vanderstede

Klinisch psycholoog

Klinisch orthopedagoog


Emotionele problemen

Ontwikkelingsproblemen

Schoolse problemen

Sociale problemen

Ouderbegeleiding


gert.vanderstede@devestingen.be

057/215316


Visumnr: 349461 

Visumr: 348940

Loeka Vercruysse

Klinisch psycholoog





Gedragsproblemen

Emotionele problemen

Slaapproblemen

Sociale vaardigheidsproblemen

Begeleiding ASS

Angsten





loeka.vercruysse@devestingen.be

057/215316


Erkenningsnr: 962126575

Visumnr: 301283

An-Sofie Brysbaert

Klinisch psycholoog

Rots en water trainer 

Wandelcoach


Psychodiagnostiek

Emotionele problemen

Hechtingsproblematiek

Gedragsmoeilijkheden

Ontwikkelingsstoornissen

Identiteitsproblemen

Hoogbegaafdheid ,hoogsensitiviteit

Lichamelijke en psychosomatische klachten


ansofie.brysbaert@devestingen.be

057/215316

0498/521875

Erkenningsnr: 922117933

Visumnr: 262804