volwassenteam

ONS TEAM

De Vestingen bestaat uit 15 erkende psychologen en is opgesplitst in een Kinder-  en een Volwassenen team

Volwassenen team

Ilse Hostyn

Klinisch psycholoog

Gedragstherapeut 

Programmacoördinator ABA Ieper

Bestuurslid PsyWest

Coordinator De Vestingen


Middelenproblemen.

CVS en fibromyalgie.

Chronische pijn

Slaapproblemen

Angst- en stemmings problematiek


ilse.hostyn@devestingen.be

057/215316

0473/537405

Erkenningsnr: 762105496

Visumnr: 283228


Hilde Deroo

Klinisch psycholoog

Kand. EMDR practioner


Angst- en dwangklachten

Stress gerelateerde klachten

Traumatische ervaringen

Stemmingstoornissen

Rouw en verlieservaringen




Hilde.deroo@devestingen.be

057/215316


Erkenningsnr: 742110083

Visumnr: 284867

Karine Depuydt

Klinisch psycholoog

Emotion Focused Therapy

Existentiële psychotherapie


Rouw, verlieservaringen

Begeleiding in levensfasen

Zingevingsvragen

Identiteitsmoeilijkheden


karine.depuydt@devestingen.be

057/215316

0499/182119

Erkenningsnr: 692111192

Visumr: 291992

Bart Vandekerckhove

Klinisch psycholoog

Gedragstherapeut

kand./EMDR practioner

Psychotraumatoloog


Psychotrauma

Mindfullness,stress,burn-out

Angst- en stemmingsklachten, Dwangklachten,middelenmisbruik

Diagnostiek autismespectrum, ADHD

Bariatrische screening

bart.vandekerckhove@devestingen.be

057/215316

0475/866535

Erkenningsnr: 741107934

Visumnr: 286229

Elien Carton

Klinisch psycholoog



Stemmingstoornissen

Angststoornissen

Stress, burn-out

Identiteitsmoeilijkheden

Sportpsychologische problematiek




elien.carton@devestingen.be

057/215316


Erkenningsnr: 972127731

Visumnr: 315909

Francy De Smet

Klinisch psycholoog

Gedragstherapeut

Therapeut ABA Ieper


Stemmingsproblemen

Angstproblemen

Spanningsklachten

Afhankelijksproblemen

Verwerkingsproblemen: rouw,trauma,...


francy.desmet@devestingen.be

057/215316

0493/435498

Erkenningsnr: 722108567

Visumnr: 286211

Aagje Lefever

Klinisch psycholoog






Middelenproblemen.

Angst- en stemmings problematiek

Relationele moeilijkheden




aagje.lefever@devestingen.be

057/215316

0474/619952

Erkenningsnr: 972126798

Visumnr: 311372

Delphine Dedeyne

Klinisch psycholoog

Gedragstherapeut io.


Stemmingsstoornissen

Angststoornissen, dwang

Autisme

Individuele therapie bij relationele problemen

Identiteitsproblematiek,narcisme


delphine.dedeyne@devestingen.be

057/215316

0498/454577

Erkenningsnr: 942124582

Visumnr:284641

Kyra Olivier

Klinisch psycholoog

Gedragstherapeut i.o.



Bipolaire stoornissen

Angststoornissen

Relationele problemen

Persoonlijheidsproblemen



kyra.olivier@devestingen.be

057/215316

0498/655936

Erkenningsnr: 9228651

Visumnr: 261485

Stefaan Baert

Klinisch psycholoog

Psychoanalytisch therapeut

Lid van het vlaams forum voor Diagnostiek

Auteur (GGZ publicaties)


Angst- en stemmingsproblematiek

Burn-out, stress en werk gerelateerde problemen

Dwang

Emotionele problemen

(Complexe) echtscheiding en relatieproblemen

Identiteitsproblemen en innerlijke conflicten

Slaapproblemen

Uitstelgedrag

Psychosomatische klachten

Faalangst, onzekerheid en perfectionisme

Ondersteuning voor mensen die in hun naaste omgeving (werk/privé) worden geconfronteerd met iemand met een persoonlijkheidsstoornis


stefaan.baert@devestingen.be

057/215316

Erkenningsnr: 761137866

Visumnr: 319154


Camille Cappelle

Klinisch psycholoog





Relationele bezorgdheden:

Individuele begeleiding,

Koppels en gezinnen.

Stress, uitputting, burn-out

Alcoholafhankelijkheid

Angst- en stemmingsklachten

Persoonlijke ontwikkeling:

Communicatie

Assertiviteit,

Levensfase en veranderingen






camille.cappelle@devestingen.be

057/215316

0477/837119

Erkenningsnr: 972139342

Visumnr: 404830